Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Gece gündüz butonu nasıl yapılır

merhabalar , XF 2.1 Eklenti - Eklentisiz Gece-Gündüz Modu buradaki kodları uyguladım fakat saçma sapan yerlere gitti buton. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyayı görüntüle 26087
Buradaki gibi yapmaya çalışıyorum
tema seçeneklerinden seçim yaparken, kurulu temanın kaç nolu tema olduğunu seçim alanına girdiğiniz zaman düzelir. Sıra no değil, tema kurulum sırası olmasına dikkat edin. Admin panel -> Görünüm ve diller -> temalarınız alanından tema üzerine tıkladığınızda durum çubuğu üzerinde tema no göreceksiniz. O no'yu hedef tema olak girin.

tema seçeneklerinden seçim yaparken, kurulu temanın kaç nolu tema olduğunu seçim alanına girdiğiniz zaman düzelir. Sıra no değil, tema kurulum sırası olmasına dikkat edin. Admin panel -> Görünüm ve diller -> temalarınız alanından tema üzerine tıkladığınızda durum çubuğu üzerinde tema no göreceksiniz. O no'yu hedef tema olak girin.
onu anladım sorun yok oluyorda butonlar çok garip garip yerlerde duruyor page_contanier'de tam olarak nereye yazmam gerekiyor

onu anladım sorun yok oluyorda butonlar çok garip garip yerlerde duruyor page_contanier'de tam olarak nereye yazmam gerekiyor
Css bilginiz yoksa şablonları düzenlemek yerine eklenti kullanın, bir kaç müdahale sonra sayfadaki istemsiz tepkilerin neden kaynaklandığını bulmakta zorlanırsınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.