Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forumu ziyaretçilere kısıtlayınca arama motoru botlarının siteyi indexlemesi için ne yapabiliriz?

Mehmet65

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,
Forumu ziyaretçilere kısıtlayınca arama motoru botlarının (google, bing, facebook vs.) siteyi indexlemesi için ne yapabiliriz,
Bu konuda bir çalışması olan var mı?

Nasıl yapılır ? Forumu ziyaretçilere kısıtlayınca arama motoru botlarının siteyi indexlemesi için ne yapabiliriz?

Botlara üyelik alıp veremeyeceğinize göre bir şey yapamazsınız.
Botlara üyelik alıp veremeyeceğinize göre bir şey yapamazsınız.
Daha önce bir yerde okumuştum. Sanırım xf1 de bununla ilgili bir çözüm bulunmuştu. Botlara üyelik verilmesi ile ilgili, xf geçmeden önce okumuştum. Bana biraz olmaz gibi geldi ama şuan öyle birşeye ihtiyacım var hocam :)

XenForo 1'de bunun için bir eklenti var çalışıyor mu çalışmıyor mu bilmiyorum hiç test etmedim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.