Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forumda Nasıl Konu Açma Sınırlandırılır

bayrexus

Kullanıcı
Kullanıcı
Forum sitemde rank sistemi aktif ettim fakat rank a göre konu açmayı nasıl sınırlayacam yardımcı olursanız sevinirim kullanıcı grupları kısmından baktım fakat bulamadım yönlendirirseniz sevinirim

Gruplar Ve İzinler>Kullanıcı Grubu İzinleri

Alanında olması lazım kullanıcı grubunu seçip ayarlayabilirsiniz

Forum sitemde rank sistemi aktif ettim fakat rank a göre konu açmayı nasıl sınırlayacam yardımcı olursanız sevinirim kullanıcı grupları kısmından baktım fakat bulamadım yönlendirirseniz sevinirim
Terfi sistemini öncelikle sitenizde ayarlayın ondan sonra terfi sıralamasına göre yasaklama ve izinlerinizi ayarlarsınız..

Mesela

Normal üye - Konu açamaz sadece mesaj yazabilir 10 mesajtan sonra konu açsın derseniz
Bir üst rank grub terfisi yaptırırsınız 10 mesaj sonra o grub ayarında'da konu açmasına izin veririsiniz

Şu konu işinize yarayacaktır.. Dikkatli okuyun izleyin konuyu.. Basittir ama dikkat vermeniz gerek

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.