Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forum Ürün ikon yok.

KiraAmora61

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

İkon yok Nasıl bulabilirim güncellen var mı ?

1698692723602.png

ŞimdideTeşekkürler.

Nasıl yapılır ? Forum Ürün ikon yok.

Evet sonunda ne olduğunu zorlaya zorlaya öğrendik tebrik ederim sizi. Ne yazık ki bu alan için ikon düzenlemesi yapan olmadı benim bile dikkatimi ilk kez çekti :) belki eklentide bir güncelleme yaparak eklerim ama ne zaman şu an bilmiyorum.
Acaba siz popup olarak açılan menüde olmayan ikonlarımı istiyorsunuz ? Resim atmama gerek yok yukarıda eklediğiniz resimlerde tab butonların solunda ikonlar görüyorum ben.

İlk gönderilen görüntüde navigasyonda bulunan "Ürünler" kısmında ikon yoktu, Son gönderilen görüntüde ise var.

Bahsi geçen Açılır Menü deki ikonlar mı?

İlk gönderilen görüntüde navigasyonda bulunan "Ürünler" kısmında ikon yoktu, Son gönderilen görüntüde ise var.

Bahsi geçen Açılır Menü deki ikonlar mı?
Başka tema geçtim. orda ürün ikon görebiliyorum diğeri list ikon göremiyorum. eski tema gözkmüyor ikon

Forum.KiraGuard.com link bıraktım Tema : Kira Guard Tema One görebilirsin ürün ikon yok list de ikon yok ikiside yok nedense bilmiyorum :)

Evet sonunda ne olduğunu zorlaya zorlaya öğrendik tebrik ederim sizi. Ne yazık ki bu alan için ikon düzenlemesi yapan olmadı benim bile dikkatimi ilk kez çekti :) belki eklentide bir güncelleme yaparak eklerim ama ne zaman şu an bilmiyorum.

Çözüm

Anladım ne deyim, Konu kapatabilirsin. iyi forum dilerim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.