Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum sitemde gördüğüm bir kaç sorun

Fatih Aslan

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar gerçekten bir arkadaşın önerisi ile kurduğumuz forum sitemize çok güzel gitti yani bu forumu çok beğendim. Normal de ben vBulletin kuracaktım bunu önerilince iyi ki kurdum diyorum. Yalnız daha önce görüp şuan unuttuğum ( aklıma geldikçe yine buradan yazacağım. ) şuan aklımda olan 2 sorunu söylüyorum oluyor mu olmuyor mu diye. Biri forumun tema rengi Turkuaz tema rengi yapabiliyor'muyuz ikincisi üyelik başvuru forumu. Sizin temayı yükledim ve altında yine sizin isim yazıyor :) ama orada yazılan kurallar veya sözleşme artık ne deniliyorsa onları değiştirmek istiyorum, mümkün mü ? Mümkünse nasıl yapabilirim.

Teşekkürler şimdiden :)

Tema ayarlarından renkleri değiştirebilirsiniz. Fakat bahsettiğiniz Telif hakkı metinlerinin kaldırılması yasak diye biliyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.