Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum Sitem ve Gelişimi Hakkında

muzisyen

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar. Forum sitemi yavaş yavaş büyütmeye çalışıyorum. Biliyorum ki çok büyüyücek. Ancak şu an yaptığım tek şey içerik oluşturmak. Bu işe ve projeye tutkulu olduğum için 10.000 TL gibi bir yatırım yapmayı düşünüyorum. Daha önceden deneyimi olanların fikirlerini merak ediyorum. Sizce bu parayı nasıl harcamalıyım?

Sitem

Ayrıca domainimi ve siteyi değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Selamlar. Forum sitemi yavaş yavaş büyütmeye çalışıyorum. Biliyorum ki çok büyüyücek. Ancak şu an yaptığım tek şey içerik oluşturmak. Bu işe ve projeye tutkulu olduğum için 10.000 TL gibi bir yatırım yapmayı düşünüyorum. Daha önceden deneyimi olanların fikirlerini merak ediyorum. Sizce bu parayı nasıl harcamalıyım?

Sitem

Ayrıca domainimi ve siteyi değerlendirirseniz sevinirim. Teşekkürler.
İlanlar bölümünü daha aktif ve göz önünde tutmanızın faydalı olacağını düşünüyorum. Sakin ve akıcı bir tema seçmişsiniz. Bu arada site linki aktif değil. Başarılar dilerim

İlanlar bölümünü daha aktif ve göz önünde tutmanızın faydalı olacağını düşünüyorum. Sakin ve akıcı bir tema seçmişsiniz. Bu arada site linki aktif değil. Başarılar dilerim
Daha önceden düşünmemiştim. Neden sizce önemli? Biraz daha detay verir misiniz?

Site adresi. :

Muzisyen.net

Aslında sitenizi 10 numara büyütebiliriz. Öncelikle bu foruma hangi müzisyenler daha çok önem verir? Örneğin: türkücüler? Orta şeker bir saz hediye edin şartları çok zorlamayın, ardından potansiyele göre minik hediyeler dağıtabilirsiniz.

Direkt 10 bin lirayı reklama vs. gömmeyin.

Bu şekilde bir forum sitesi tutar mı bilmiyorum hocam yani forumlar genelde insanların çok ihtiyacı olduğu bir şeye bilgi vs ulaşmalarına imkan tanıdıklarında çekici hale geliyorlar.

Sizin siteniz kullanıcılarına ne gibi bir şey sunacak. Bu arada sakın para harcamayın.

Bu şekilde bir forum sitesi tutar mı bilmiyorum hocam yani forumlar genelde insanların çok ihtiyacı olduğu bir şeye bilgi vs ulaşmalarına imkan tanıdıklarında çekici hale geliyorlar.

Sizin siteniz kullanıcılarına ne gibi bir şey sunacak. Bu arada sakın para harcamayın.
Anladım hocam. Teşekkürler

forum iconları çin pazarı gibi her biri birbirinden bağımsız ya orj kullanın yada fontawesome tek tip

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.