Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forum saat ayarı nasıl yapılır? yardım

kralquen

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar son yazılan mesajlarda saat ayarı yanlış saat 21:30 da yazılan mesaj 19:58 olarak gözüküyor
saat dilimim ss deki gibidir
hosting sağlayıcımla durumu senkron yapması konusunda izah ettiğimde kod geliştinizle görüşün ben birşey yapamam dedi

bandicam 2020-05-17 00-30-03-084.jpg

eTiKeT™ eTiKeT™ çok saolasın hocam 1 sorunum daha var 3-4 gündür uğraşıyorum bulamadım
katılım,mesajlar,tepkime puanına sadece çerçeve yapmak istiyorum posbit' demiyorum
onu nasıl yapabilirim hazır olarak tasarımları mevcutmudur yardımcı olabilir misin
bandicam 2020-05-17 01-15-22-618.jpg

örnek:
bandicam 2020-05-17 01-15-36-613.jpg

merhabalar K kralquen

Pospit detay alanını kutu içine alma işlemini css ile yapabilirsiniz
basit 1 kutu tasarımına örnek;
1589674473647.png

yapmak için extra.less aşağidaki kodları ekleyiniz

CSS:
.pairs {
    border: 1px solid #a4a4a7;
    margin: 2px;
    padding: 1px;
    border-left: 3px solid #1d0b03;
}

merhabalar K kralquen

Pospit detay alanını kutu içine alma işlemini css ile yapabilirsiniz
basit 1 kutu tasarımına örnek;
Ekli dosyayı görüntüle 11630

yapmak için extra.less aşağidaki kodları ekleyiniz

CSS:
.pairs {
    border: 1px solid #a4a4a7;
    margin: 2px;
    padding: 1px;
    border-left: 3px solid #1d0b03;
}
hocam dediğinizi yapınca herşey çerçeve oluyor forum istatislikleri konu başlıkları mesaj ve konu sayısı twitter widgeti vs. sadece kullanıcı bilgi alanının çerçeve olmasını istiyorum

Sorun çözüldü mesaj kullanıcı bilgi bloğu özel css alanına yapıştırdım verdiğiniz kodu teşekkürler :)

LaDezs LaDezs hocam merhabalar tekrardan
katılım tarihi, beğeniler, tepkime puanı yazılarını kaldırmak yerine sadece icon koymak istiyorum bunun hakkında yardımcı olabilir misiniz ?
-başka konuda verilen kodu uyguladığımda yazılar gidiyordu ama icon gelmiyordu-

bandicam 2020-05-17 23-28-46-938.jpg

1589747651780.png
AdminCP > Görünüm ve diller > Tema özellikleri > XenGenTr Ultimate Postbit Ayarlari

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.