Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum Projelerim İçin Moderator-ler Arıyorum...

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar sevgili forum severeler...

Uzun uzun destan yazmama gerek yok, konu az çok belli 10 adet forum projem var, projelerimde bana destek olacak moderatorler arıyorum, kendınıze uygun gordugunuz az cok merak ya da bılgınızın oldugu forumda gorev alabılırsınız, ılgılı foruma uye olup bana oradan moderator olmak ıstedıgınızı belırtmenız yeterlı.

Ücret alacak mıyım? Eğer sen benım forum sitem ıcın doğru moderator ısen foruma gozle gorulur bir katkın olmus ve oluyor ıse tabıkı alacaksın, emek ve vakıt kıymetlı. Sadece içerik + editör gideri olarak 50-55 Bin TL para harcamış birisi olarak (SS'lerde Mevcut) Moderator ucretını sorun edeceğimi sanmıyorum :)

Forumlara göz atmak incelemek için;

Not: bu konu konu altına moderator alımlarını durdurdum ya da ara verdım yazana kadar güncel ve aktiftir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    14.1 KB · Görüntüleme: 62
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    14 KB · Görüntüleme: 27

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.