Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum Ne Zaman Para Kazanır ?

karalardanbiri

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
6 aylık bir forum sitem var toplam 3 bin kullanıcı ve günlük aktif kullanıcı sayısı 200-300 arası oynuyor. Günde ortalama 100 mesaj yazılıyor ve ortalama kullanıcı kalma süresi 7 dakika. Aylık tekil hiti 23-30 bin arası değişiyor. Kullanıcılar genelde sık sık geri ziyaret ediyorlar.

Adsense üzerinden aylık gelir 2-2.300 gibi oluyor. Ancak bence daha fazla kazanması gerekir. Daha çok gelir getirebilecek fikirleriniz var ise duymak isterim.

Sizler forumlarınızı ne için açık tutuyor ve ilgileniyorsunuz ? Hedefiniz nedir ve ne kadar süre biçtiniz ?

Teşekkürler iyi forumlar.

Merhaba,

Naçizane fikrim forum sitenizi daha çok kitlelere duyurun. Para kazanmak için sitenizi reklama sakın boğmayın. Reklam gelirlerine ihtiyacınız yok ise her ay çekiliş yapın düzenli, insanları foruma daha fazla bağlarsınız.

Tevfik Tevfik 'e katılıyorum, insanlar reklam görmeyi sevmiyor. Tıpkı televizyonda reklam çıktığında kanal değiştiren kitle gibi. O yüzden reklamların sevdirilmesi ve bir seçim haline getirilmesi gerek

Reklamlarda vinyet reklamlar kapalı bu yüzden sıkılacaklarını zannetmiyorum. Ancak vakit harcıyorum bu nedenle reklam koyup en azından giderlerini çıkarsın istiyorum.

Ayrıca yani çok kalabalık olması da işime gelmiyor yönetmesi zor sürekli mesaj incelemek konu incelemek kavga gürültüyü kesmeye çalışmak uğraş verici.

Çalışmaya başlayınca. Bir latife değil tabi bu. Bir mecaz. Forum işleyişi içerikle bağlantılı; Hız, kalite, arayüz ve kolay akılda kalan isimle kısa sürede iş yapmaya (çalışmaya başlar) sonra da tabi gelsin paracıklar.

Bu yukarıdaki kuram eskiden daha hızlı çalışıyordu. Artık bug'ları çoğaldı. Zaman dilimini bir hayli uzatabiliriz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.