Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Forum Kurulumu İçin Ücretli/Ücretiz yardım istiyorum.

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

sonspear35

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, Forum kurduk ama admin panel'de bazı hatalar alıyorum ve bazı şeyler eklemek istiyorum yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
Birde Özel bir tema gördüm xenfocus'da ücretli onun ücretsizini bulabilir miyiz?

Eğer sistem null ise hatalarla karşılaşmanız çok normal. Değilse hata günlüğünü buradan paylaşabilirsiniz.

Her temanin null versiyonu bulunur. Fakat şiddetle tavsiye etmem çünkü eğer emek veriyorsanız boşuna uğraşıyorsunuz demektir. Çoğu null doküman yüksek ihtimal ile logludur.

Eğer sistem null ise hatalarla karşılaşmanız çok normal. Değilse hata günlüğünü buradan paylaşabilirsiniz.

Her temanin null versiyonu bulunur. Fakat şiddetle tavsiye etmem çünkü eğer emek veriyorsanız boşuna uğraşıyorsunuz demektir. Çoğu null doküman yüksek ihtimal ile logludur.
Bu konuda haklısın ama null olması baştan sağma anlamına gelmez. Null'uds yapılandırıp lisanslıya bilirsin.. her işk açan direk lisanslo girmiyor .. hem lisanslı satış yapanlarda null paylaşımı yapıyor herşeye para verilmez yav ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.