Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Forum İstatistik Yazı Kalınlığı

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

ŞAHTAN

Sabit kullanıcı
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Öncelikle Merhaba Xengentr Ailesine 2 Adet Sorum Olucak
1.si Resim 1 De Görünen Forum Önek Sistemindeki Yazıları Kalınlaştırmak İstiyorum Daha Belirğin Olması İçin Bunu Nereden Düzenleyebiliriz.
2.si Sayfanın En Sağ Altındaki İstatistik Bölümündeki Son Üye Bölümündeki Kullanıcı İsmi Gri Olarak Kalıyor. Birçok Yeri Denedim Beyaza Yada Farklı Bir Renk Yapamadım Bunu Nereden Değiştirebilirim Bilgisi Olanlar Yardımcı Olursa Sevinirim Şimdiden Teşekkür Ederim.
1.RESİM
2.png
2.RESİM
1.png

Öncelikle Merhaba Xengentr Ailesine 2 Adet Sorum Olucak
1.si Resim 1 De Görünen Forum Önek Sistemindeki Yazıları Kalınlaştırmak İstiyorum Daha Belirğin Olması İçin Bunu Nereden Düzenleyebiliriz.
2.si Sayfanın En Sağ Altındaki İstatistik Bölümündeki Son Üye Bölümündeki Kullanıcı İsmi Gri Olarak Kalıyor. Birçok Yeri Denedim Beyaza Yada Farklı Bir Renk Yapamadım Bunu Nereden Değiştirebilirim Bilgisi Olanlar Yardımcı Olursa Sevinirim Şimdiden Teşekkür Ederim.
1.RESİM
Ekli dosyayı görüntüle 12248
2.RESİM
Ekli dosyayı görüntüle 12249

1. için aşağıda ki kodu Görünüm ve diller > Şablonlar > Extra.less Şablonun içerisine ekleyiniz.

Kod:
.label {

font-weight:700;
}

2. İçin aşağıda ki kodu extra.less şablonuna ekleyiniz.

CSS:
.block[data-widget-definition="forum_statistics"] .username {color:white;}

1. için aşağıda ki kodu Görünüm ve diller > Şablonlar > Extra.less Şablonun içerisine ekleyiniz.

Kod:
.label {

font-weight:700;
}

2. İçin aşağıda ki kodu extra.less şablonuna ekleyiniz.

CSS:
.block[data-widget-definition="forum_statistics"] .username {color:white;}
Çok Teşekkür Ederim ikisinide Ekledim ama 2 sindede Sonuç değişmedi acaba nedendir?
BAKABİLİRSİN Burdan
1.png

CSS:
.label { font-weight:700 !important;}
.block[data-widget-definition="forum_statistics"] .username {color:white !important;}

olarak deniyebilirmisiniz.
Kullanıcı Adı Beyaza Döndü Çok Teşekkür Ederim Forum istatistik bölümü yine aynı durumda yazılar ince duruyor.

MusaPekel MusaPekel baktım ama bulamadım hangi şablonda oldugunu xgt_forumistatik.less şablonuna baktım ordada bulamadım bilmediğim içinde fazla gurcalamak istemedim yinede teşekkür ederim yardımın için.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.