Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Forum İstatistik Alanımda Sorun Var

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Tevfik

TFC
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, forum istatistikleri güncellendiğinden dolayı ben de ftp üzerinden dosyaları atıp AdminCp'den güncelleme yaptım.

Fakat hayvanlar.net sitemde de görmüş olduğunuz gibi bir hâl almaya başladı. Bunu nasıl düzeltebilirim? Xenforo.gen.tr'nin Style V2 temasını kullanıyorum. Temada forum istatistiklerine baktığım zaman hiçbir sorun göremiyorum ama ben de sıkıntı var.

Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

anladığım kadarıyla istatistikde tab butonlarının yazı koyuluğundan şikayetçisiniz bunu
admmin cp den görünüm ve dillerde, tema özelliklerine girerek istatistik sisteminin şablonunda istediğiniz renkleri değiştirebilirsiniz

Hüseyn. huseynalieff, yok hayır renklerle alakalı bir durum değil :)

Forum istatistikleri en üstte çıkması gerekiyordu fakat reklam altında çıkıyor. Xenforo.gen.tr de görebilirsiniz belirttiğim temayı seçerek.

To view this content we will need your consent to set third party cookies.
For more detailed information, see our cookies page.
bu videonu izledinizmi hocam, ayarlarda eğer özel bir konumda yerleştirmek istiyorsanız size xf macro kodu verilmiş onunla işi çözebilirsiniz

Konum tam olarak gösterilmiyor maalesef izledim videoyu ama.

Bu gibi durumlarda yapmanız gereken eklenti ayarlarında kendi konumum seçmek ve eski eklenti konum kodunu yani <xf:include template="XGT_istatistik_ozel_konum" /> temanızda bularak yeni ile değiştimektir
HTML:
<xf:macro template="xgt_forumistatik_konum_macros" name="xgt_istatistik_konum" arg-template="{$template}" arg-location="kendikonumum" arg-position="!" />

Sonrasında ise tema özellikleri alanında eklentiyi temaya göre renklerini özelleştirebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.