Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü forum istatislik sistemini güncelleme hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

persius35

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba forum istatislik sistemini güncellemek istediğimde böyle bir hata alıyorum,,yardım lüten

Screenshot_1.jpg

şöyle birşey oldu bu sürümü kaldırıp eski 2.0.6 sürümüne dönmek istedim ama şimdi istatislik hiç çıkmıyor ne yapmam gerek
istatistik kurlumunuz zaten yapılmadığı için dönmenize gerek yoktu.
Şu yolu izleyin :
1. Bu dosyayı indirin : Kaynak dosyarı indiriliyor
2. içinden çıkanları FTP yükleyin.
3. Eğer çalışmaz ise eklentiyi kaldırın ve tekrar kurun.

ben en başta forumu kapatıp eklentiyi komple sistemden kaldırdım, FTPden dosyalarını silip 3. versiyonu kurdum, bi kaç ayar üye grublarından yapılması gerekiyor istatistikleri görmelleri için ama 3-5 dakikalık bir zaman harcanmasına göre sistemi bada vermeyin, çünkü bu istatistik sistemi komple yenilenmiş eski versiyonla alakası bile yok, bu bakımdan temiz bir kurulum daha sağlıklıdır düşüncesindeyim, saygılar.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.