Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Forum İkonlarını Özelleştirirken Bir Diğeride Aynı İkona Sahip Oluyor? Nasıl Yapabilirim?

Profesor ?

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, Forumda Bazı Sorunlarla Karşılaştım Ve Bu Konuda Destek Alabileceğimi Düşünüyorum...

1681076331187.png

Öncelikle Kendi Forumumu Geliştiriyorum White ve Dark Tema Üzerinde Çalışmalarım Mevcut.

*Yukarıda Gördüğünüz Üzere Duyurular Kısmındaki Duyuru İkonu Farklı Birşekilde Durmuyor. İstenilen Şekilde Duruyor. Bunun İçin İkon Eklentisi Yerine Font Awesome'ı Tercih Ettim.
*Yaşamış Olduğum Problem İse, Gördüğünüz Üzere Farklı Olmasını İstediğim Yerlerin Class/ID Kısımlarının Aynı Olmalarından Kaynaklı İkonlar Bire Bir Duruyor.

Bu Problem Hakkında Bilgi Sahibi Olan Arkadaşlar Yardımcı Olurlarsa Sevinirim Böyle Böyle Yakın Bir Zamanda Bende Xenforo Master Olabileceğim :D Teşekkürler.

@eTiKeT™ @netr0n Desteklerinizi Bekliyorum Üstadlar.

Nasıl yapılır ? Forum İkonlarını Özelleştirirken Bir Diğeride Aynı İkona Sahip Oluyor? Nasıl Yapabilirim?

classlar aynı olsa da her kategorinin id numaraları farklıdır. İkon için eklediğiniz css kodunun önüne her kategori için aşağıdaki XX yerine kategori id yazıp sonuca ulaşabilirsiniz.

.node--idXX
classlar aynı olsa da her kategorinin id numaraları farklıdır. İkon için eklediğiniz css kodunun önüne her kategori için aşağıdaki XX yerine kategori id yazıp sonuca ulaşabilirsiniz.

.node--idXX

Çözüm

.node--idXX
Hocam Daha Detaylı Ve Benimde Daha İyi Anlamama Yardımcı Olmak Maksadıyla, Rica Etsem Fotoğraflı Paylaşırmısınız?

Site adresiniz nedir?
Hocam Sorunu Çözdüm Nasıl Çözdüğümüde Anlatayım.
Url'de belirtilen rakam sayısına göre, .p-body .node.node--idXX .node-icon i.fa-comments:before { (XX) yazan yere urldeki rakam girilip alt kısmada mevcut bilindik font awesome css'i giriyoruz. Böylelikle elde etmek istediğimiz iconu kategoriye dayalı elde edebiliyoruz. Teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.