Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Forum hakkında düşünceleriniz

Apyazılım

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli XGT ailesi. Nekadar kendimce iyi forum yapsam da dışardan bir kullanıcının fikir benim için çok önemli. Forumu inceleyip pozitif ve ya negatif düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Eksik olan ve ya düzenlenmesi gereken neler var size göre.

Forum : Tekno Keşif

Admin : Apyazılım Apyazılım

Not: Yönetim kadrosu alımı yapacağım eğer ilgilenen olursa ulaşa bilir

Genel anlamda güzel bi site tasarımı olmuş. Gezerken insanları fazla yormayacak şekilde çok abartılmamış tasarım kullanmanız güzel olmuş.
- /blog/ kısmı için eklenti mi kullanıyorsunuz hocam.
Başarılar dilerim Kolay Gelsin.

Genel anlamda güzel bi site tasarımı olmuş. Gezerken insanları fazla yormayacak şekilde çok abartılmamış tasarım kullanmanız güzel olmuş.
- /blog/ kısmı için eklenti mi kullanıyorsunuz hocam.
Başarılar dilerim Kolay Gelsin.
evet ama yakında wp ile blog kurulacak şuan tasarımı yapılıyor

İçerik fikri ve kategorileri beğendim, sağlam makaleler ile trafik kazanabilecek güzel kategoride olan bir forum olmuş.
Bir süre önce üye olmuştum.
Başarılar diliyorum hocam.

İçerik fikri ve kategorileri beğendim, sağlam makaleler ile trafik kazanabilecek güzel kategoride olan bir forum olmuş.
Bir süre önce üye olmuştum.
Başarılar diliyorum hocam.
Teşekkürler değerli hocam

Merhaba biraz inceledimde tam olarak neresini yaptın? temayı mı ? istatistik eklentisimi ? yoksa konsept ve içerikleri oluşturmaktan mı bahsediyon ?

Merhaba biraz inceledimde tam olarak neresini yaptın? temayı mı ? istatistik eklentisimi ? yoksa konsept ve içerikleri oluşturmaktan mı bahsediyon ?
Genel olarak tema editi, kategori sayısı ve içeriği, logo, slogan aklınıza ne geliyorsa hocam

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.