Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Forum Gözükmüyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Nextena

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, Xenforo 2.1.6 kullanıyorum bazı forumlar gözükmüyor yardımcı olabilir misiniz?

1605554602065.png

Belirli bir forum oluşturma limiti mi var? Biraz ekledim onlar gözüküyor ancak şimdi oluşturduklarım gözükmüyor.

1605554672014.png

Çözüldü Forum Gözükmüyor

SORUN ÇÖZÜLDÜ
Tamamlanmayı bekleyen manuel yeniden oluşturma işleri var. Çalışmaya devam ettir.

AdminCP ana sayfasından bu seçeneğe tıkladığınızda herhangi bir sorun olmuyor. Konu kilitlenebilir destekleriniz için teşekkürler.
Admin panelde anasayfaya gelin ve bir uyarı var mı diye kontrol edin. Neden olduğunu bilmiyorum ama bir ana bende de olmuştu, el ile forumu onaylamanız gerekebiliyor.

Eklentiler listesine giderek işlem bekleyen eklentiye bakarmısınız hangisidir ?

Tamam bunun tam çözümünü bırakın ben yapayım, forumda da konusunu atayım ve başına gelenler kolaylıkla bulsunlar. Bu yüzden bana forum Admincp ve hostsing panel giriş bilgilerini atarmısınız DM ile.

SORUN ÇÖZÜLDÜ
Tamamlanmayı bekleyen manuel yeniden oluşturma işleri var. Çalışmaya devam ettir.

AdminCP ana sayfasından bu seçeneğe tıkladığınızda herhangi bir sorun olmuyor. Konu kilitlenebilir destekleriniz için teşekkürler.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.