Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Farklı tema yüklerken eski temamın üzerine yüklendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OrulOrulOrçun

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Internette tema bulmuştum farklı 2 tema olmasını istiyordum ama kendi kullandığım temamın üzerine yüklendi ve temamın yedeği yok bulma ihtimalim var mı?

Nasıl yapılır ? Farklı tema yüklerken eski temamın üzerine yüklendi.

O OrulOrulOrçun sitenin en yakin tarihli yedeğini kurun bu işlemden önce son halinin yedeğini oluşturun.
eski yedek kurulunca içinden xml dişa aktarin son haline sistemi geri döndürün xml içeri alin :)
O OrulOrulOrçun sitenin en yakin tarihli yedeğini kurun bu işlemden önce son halinin yedeğini oluşturun.
eski yedek kurulunca içinden xml dişa aktarin son haline sistemi geri döndürün xml içeri alin :)

Çözüm
Eski yedeğini kurup siteyi geriye yüklemene gerek yok.. Belki yedekler arası gün farkı vardır aktif bir yerse... Yedekten indir dosyaları temayı çek dizinlerden.. En kolayı ve mantıklı çözümü bu..

Hocam tekrardan merhaba sorunu çözdüm Türkiye'nin En Aşikâr İçerikli Minecraft Forumu normal siteye girince sorun yok ama profil özelleştirme eklentilerinde özelleştirme yaptığım profil hesabıma girişte https://www.mine-turk.net/kullanici/whiteeffect.1/ linkindeki gibi Üzgünüz, şu anda forum yazılımımızda güncelleme çalışması yapılıyor hatasını alıyorum diğer profillerde hata vermiyor bu hatanın kaynağını bulmam için log vb. özellik xenforo üzerinde var mı?,

Veritabanı yedekleyen eklentinden yedeğini yükledim ama bir eklentim hata vermiş ve o eklentiyide devre dışı bırakınca çözülüyor

Tek sorunum eklentiyi yeniden oluştur diyince ne olduğu ne işe yarıyor?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.