Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eski Üyeler,n E-Maillerinin Güncellenmesi

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Xf2 Lisanslı kullanıyorum.
Eskiden üyeler direk üye oluyorlardı ve atmasyon mailler yazılıp üye olmuşlar. Şimid e-mail onaylı üye aktivasyonu ile başladık.
Sıkıntı şu toplu mail attığımızda bir çok mail geri geliyor. Tabiki sahte mailler olduğu için.
Yaklışık 10.000 üyemiz var. Bunların ilk girişlerinde e-maillerini yazdırıp aktivasyonunu sağlayabilirmiyiz.
Yani eskiüye diyelim bugün girdi siteye e-mail güncelleme diye bir şey çıkacak ve e-mailini yazdığında postasından onaylayacak devam edecek...

Xf-1 için zamanında zorunlu şifre değişimi eklentisi yazılmış 1-2 tane.

Forced Password Change

Bunun gibi bir eklentinin Mail adres değişimi için yazılmış olması lazım ama ben şimdiye kadar hiç böyle bir eklenti görmedim ne yazık ki.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.