Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Ekli dosyaları herkesin görmesi sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

gobrasoft

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Kısaca özetlemem gerekirse forumda vip sistemi kullanıyorum. Ödeme yapanları vip grubuna yükseltiyorum. Forumda sadece vip üyelere göstermek istediğim bir bölüm var fakat burayı kayıt olmayan kullanıcalara tamamen kapatırsam bu kez google index alamıyor. Bu nedenle ben de ziyaretçilere link gizleme eklentisi kullanarak bir yandan o bölümdeki linkleri kayıt olmayan kullanıcılara gizlenmesini sağlarken bir yandan da google nin de index alamama sorununun önüne geçmiş oluyorum. Kayıt olan normal üyelere ise tamamen kapattım o bölümü. Sonucta bunun google ile alakalı sorun oluşturmayacağına inanıyorum. Biraz uzun oldu ama sorum şu . Kullanıcı grubu izinlerinden kayıt olmayan veya normal kayıtlı kullanıcıların ekli dosyaları görme izinine asla işaretlemiş olmama rağmen mesela bir resim eklediğimde o resimin ön izlemesini görmeye devam ediyorlar. Bunu nönüne geçmenin bir yolu varmı acaba ?

Şimdiden teşekkürler.

Çözüldü Ekli dosyaları herkesin görmesi sorunu

Kısaca özetlemem gerekirse forumda vip sistemi kullanıyorum. Ödeme yapanları vip grubuna yükseltiyorum. Forumda sadece vip üyelere göstermek istediğim bir bölüm var fakat burayı kayıt olmayan kullanıcalara tamamen kapatırsam bu kez google index alamıyor. Bu nedenle ben de ziyaretçilere link gizleme eklentisi kullanarak bir yandan o bölümdeki linkleri kayıt olmayan kullanıcılara gizlenmesini sağlarken bir yandan da google nin de index alamama sorununun önüne geçmiş oluyorum. Kayıt olan normal üyelere ise tamamen kapattım o bölümü. Sonucta bunun google ile alakalı sorun oluşturmayacağına inanıyorum. Biraz uzun oldu ama sorum şu . Kullanıcı grubu izinlerinden kayıt olmayan veya normal kayıtlı kullanıcıların ekli dosyaları görme izinine...
Kısaca özetlemem gerekirse forumda vip sistemi kullanıyorum. Ödeme yapanları vip grubuna yükseltiyorum. Forumda sadece vip üyelere göstermek istediğim bir bölüm var fakat burayı kayıt olmayan kullanıcalara tamamen kapatırsam bu kez google index alamıyor. Bu nedenle ben de ziyaretçilere link gizleme eklentisi kullanarak bir yandan o bölümdeki linkleri kayıt olmayan kullanıcılara gizlenmesini sağlarken bir yandan da google nin de index alamama sorununun önüne geçmiş oluyorum. Kayıt olan normal üyelere ise tamamen kapattım o bölümü. Sonucta bunun google ile alakalı sorun oluşturmayacağına inanıyorum. Biraz uzun oldu ama sorum şu . Kullanıcı grubu izinlerinden kayıt olmayan veya normal kayıtlı kullanıcıların ekli dosyaları görme izinine asla işaretlemiş olmama rağmen mesela bir resim eklediğimde o resimin ön izlemesini görmeye devam ediyorlar. Bunu nönüne geçmenin bir yolu varmı acaba ?

Şimdiden teşekkürler.
İzinleri; konu başlığı görüntüleme 'evet' ve konu içeriği görüntüleme 'hayır' olarak düzenleyin

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.