Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Eklenti Yükleme Hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
Ek olarak şu programı indirin pc ve kurun. HTML,CSS,PHP gibi dosyarı bununla açın : Notepad++ istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz bununla.

Arşivden otomatik yükleme yapmak istiyorsanız yukarda eklediğiniz resimde yazan işlemi yapın, yani; FTPde src/config.php dosyasına $config['enableAddOnArchiveInstaller'] = true; kodunu ekleyin.
Söylediğiniz kodu ekledim ancak

UnexpectedValueException: DirectoryIterator::__construct(/home/forumala/public_html/src/addons): failed to open dir: No such file or directory in src/XF/AddOn/Manager.php at line 170
  • DirectoryIterator->__construct() in src/XF/AddOn/Manager.php at line 170
  • XFAddOnManager->getAvailableAddOnIds() in src/XF/AddOn/Manager.php at line 207
  • XFAddOnManager->getAllJsonInfo() in src/XF/AddOn/Manager.php at line 36
  • XFAddOnManager->getAllAddOns() in src/XF/Admin/Controller/AddOn.php at line 24
  • XFAdminControllerAddOn->actionIndex() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 350
  • XFMvcDispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 257
  • XFMvcDispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 113
  • XFMvcDispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 55
  • XFMvcDispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2326
  • XFApp->run() in src/XF.php at line 488
  • XF::runApp() in admin.php at line 13
şeklinde bir hata almaya başladım. Kodu sildim ama yinede düzelmedi. Yedek almayı da unuttuğum için toparlayamadım bir türlü. Ne yapmam gerekiyor?

eklentileri bir devre dışı bırakıp tekrar ayağa kaldırmayı deneyebilirsiniz
config.php şu kodu ekleyin

$config['enableListeners'] = false;

Tüm eklentileri devre dışı bırakır en azından eklentilerden mi değilmi o anlaşılır

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.