Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? eklenti arşivden yükleme.

Larins

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar xampp üzerinden xenforo kurdum ilk kurulundaki eklenti hatasını çözdüm temiz kurulum yaptım ama eklenti yüklemek istediğimde bunla karşılaştım.
VDS: Windows Server 2012 R2
XenForo: 2.2.12 n*ll*d

1681250181609.png

Nasıl yapılır ? eklenti arşivden yükleme.

Sunucunuzda ZipArchive eksik. Önce onu aktif etmelisiniz. Edemezseniz bu da bir sorun değil. Eklenti yüklemek için 2. bir yol mevcut; İndirmiş olduğunuz eklentinin zip dosyasını dışarı çıkarın upload içerisindeki dosyaları xenforo'un bulunduğu ana dizine gönderin. Daha sonra admincp >> eklentiler alanına geldiğinizde eklentinin veya eklentilerin kurulum için hazır olduğunu göreceksiniz. Yükle diyerek kurulum yapabilirsiniz. ZipArchive özelliği xenforo'a zaten sonradan geldi, eskiden hep anlattığım gibi yüklenirdi ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.