Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Editörde otomatik olarak çıkmasını istediğimiz sabit bir yazı.

izmen

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, Editörde otomatik olarak çıkmasını istediğimiz sabit bir yazı nasıl yaparız. kullanıcı her yeni konu açmak istediğinde o yazı sabit olarak konunun üstünde yer almasını istiyorum. konu açıldığındada görünmesini istiyorum. resimdeki yazı gibi ama her konu açtığımızda sabit olarak yazı kalacak. nasıl yaparız. teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-03-23 122358.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-23 122358.png
    7.2 KB · Görüntüleme: 56

Nasıl yapılır ? Editörde otomatik olarak çıkmasını istediğimiz sabit bir yazı.

Editör içine müdehale eden bir yapı görmedim henüz, editör altına, üstüne bir uyarı eklemeyi düşünün.
Merhaba araştırırken bir eklenti ile karşılaştım tam istediğim işlemi yapıyor harika. Benim gibi işlem yapmak isteyen kullanıcılar için bilginize. 😉

Merhaba I izmen

Bahsettiğiniz durum bu mu ?

reply_placeholder cümle ve kelimelerde bulup istediğinizi yazabilirsiniz.

Merhaba I izmen

Bahsettiğiniz durum bu mu ?

reply_placeholder cümle ve kelimelerde bulup istediğinizi yazabilirsiniz.
Bu değil okadarını biliyorum teşekkürler. :) . Oraya bir yazı yazacağım sabit kalacak. yanına yada altına konunun içeriği eklendiğindede duracak . o yazı sabit olarak duracak otomatik her konu açtğımda duran bir yazı..

Bu değil okadarını biliyorum teşekkürler. :) . Oraya bir yazı yazacağım sabit kalacak. yanına yada altına konunun içeriği eklendiğindede duracak . o yazı sabit olarak duracak otomatik her konu açtğımda duran bir yazı..
Editör içine müdehale eden bir yapı görmedim henüz, editör altına, üstüne bir uyarı eklemeyi düşünün.

Merhaba araştırırken bir eklenti ile karşılaştım tam istediğim işlemi yapıyor harika. Benim gibi işlem yapmak isteyen kullanıcılar için bilginize. 😉

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2024-03-24 143649.png
    Ekran görüntüsü 2024-03-24 143649.png
    64.8 KB · Görüntüleme: 7
Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.