Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Editör İle İlgili Yardıma İhtiyacım Var

zayifpil

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://xenforo.gen.tr/forumlar
Herkeze Merhaba Benim Sorunum Tam Olarak Şöyle Konu Paylaşıp İçerisinde Tıkla Ara Özelliği Yapmak İstiyorum Yani Tıkla Ara Yazısının İçerisine url Özelliği Ekleyip tel:055555555 Eklediğimde Kayıt Ettiğimde Bu Çalışmıyor Bbcode Üzerinden url Tarzında Girişini Denedim Yine Olmadı Yardımcı Olurmusunuz Sadece Yazıya Url Eklmek İstiyorum Yani Tıkladıklarında Telefondan Tıkla Ara Özelliği Çalışmasını İstiyorum..
Şimdiden İlgi Gösterip Yardımcı Olucak Kişilere Teşekkür Ediyorum İyi Çalışmalar Dilerim.

Böyle bir özellik ilave edecek bir eklenti hatırlamıyorum. Böyle bir özellikle Xenforo ile default olarak da gelmiyor ne yazık ki :(

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.