Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? DragonByte Kredileri Eksiye Düşüyor

Beloved

Kullanıcı
Kullanıcı
Sıfırdan Aşağı Düşmesin İstiyorum Nasıl Yapabilirim Eksiye Düşüyor -2500 oluyor mesela

Nasıl yapılır ? DragonByte Kredileri Eksiye Düşüyor

Sorunu Çözdüm DrogonByte Credits Kısmına Girip Currencies Sekmesinde ki Creditse Girin Negative Handling Bölümünden Disallow negative currency Seçeneğini İşaretleyin Sorun Çözülecektir İyi Forumlar Bi Katkımız Olsun
Sorunu Çözdüm DrogonByte Credits Kısmına Girip Currencies Sekmesinde ki Creditse Girin Negative Handling Bölümünden Disallow negative currency Seçeneğini İşaretleyin Sorun Çözülecektir İyi Forumlar Bi Katkımız Olsun

Çözüm
Sorunu çözüp bizlerle de paylaştığınız için teşekkür ederiz ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.