Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? DragonByte eCommerce Hizli linkler

Fantros

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Mehraba Ürünler de Hızlı Linkler Diye Bir Şey Var Onu Nasıl Yapa Bilirim ?
1589672129815.png
Bende Böyle Orda Dağa İyi. Birde
1589672185541.png
Şunu Nasıl Kaldıra Bilirim
@netr0n eTiKeT™ eTiKeT™
Yardım Ederseniz Sevinirim :)

Çözümü hakkında kısa özet geçerseniz problemi yaşayan diğer arkadaşlarada yardımcı olmuş ulursunuz

Widget olarak yapmışsınız bende kodlar:
Tabi Ben Kendime Göre Ayarladım Ama :)
Kod:
<div class="xoremporium">
<ol>
    <li>               
        <a href="/emporium/checkout" class="js-badge--dbtechEcommerceCart badgeContainer" data-badge="0">
            <i class="fad fa-shopping-cart"></i>Sepet
        </a>   
    </li>                   
        <li><i class="fad fa-user-alt"></i><a href="/emporium/account">Hesabınız</a></li>
        <li><i class="fad fa-file-certificate"></i><a href="/emporium/licenses/">Lisanslarınız</a></li>
        <li><i class="fad fa-map-marker-alt"></i><a href="/emporium/account/address-book">Adres defteriniz</a></li>                                                           
        <li>
            <i class="fad fa-universal-access"></i><a href="/emporium/latest-reviews">Takip edilenler</a>
            <ol>
                <li><a href="/watched/ecommerce-products">Takip edilenler ürünler</a></li>
                <li><a href="/watched/ecommerce-categories">Takip edilenler kaegoriler</a></li>
            </ol>
        </li>                   
        <li><i class="fad fa-file-search"></i><a href="/search/?type=dbtech_ecommerce_product">Ürünleri ara</a></li>                   
</ol>
</div>
Widget kodları bunlar bide extra.less var
Kod:
.xoremporium {padding:0px;margin:5px 0px}
.xoremporium ol{list-style:none;padding:0px;margin:0}
.xoremporium ol li{padding:5px;margin-bottom:2px;border-radius:4px;font-size:20px;color:rgba(255,255,255,0.6);background:#494c62;font-size:14px}
.xoremporium ol li .badgeContainer.badgeContainer--highlighted::after{float:right;padding:7px}
.xoremporium ol li a{color:#dae1f3}
.xoremporium ol li i{margin-right:5px;border-right:1px #6499bd solid;padding-right:6px}
.xoremporium ol li ol{padding-left:20px}
1589744691061.png
Sepet iconunu silmek için ise cssden yaptım css kodları:
extra.less yapıştırılacak yine
Kod:
.p-navgroup-link--dbtechEcommerceCart {
  display: none;
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.