Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Dosya eksik gözüküyor ama dosya yöneticisinde mevcut

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

The Frazy

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://theosteam.com/
Dosya sağlık kontrolü sonucunda 56 dosya eksik gözüküyor. Ama kontrollerim sonucunda eksik olmadığını gördüm. Tekrar upload etmeme rağmen aynı hatayı aldım. Dosyaların bir kısmı ektedir. Ne yapmam gerekiyor

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210518-164904_Chrome.jpg
    Screenshot_20210518-164904_Chrome.jpg
    174.7 KB · Görüntüleme: 10

Çözüldü Dosya eksik gözüküyor ama dosya yöneticisinde mevcut

Aniden oldu ama, önceden böyle bir hata almıyordum ve eklentiler dışında başka bir değişiklik yapmadım
Bunu başka bir açıklaması yok ne yazık ki, dosyalarınız bir şekilde değiştirilmiş görünüyor, yapılacak işleme ise xenforo ve dosyaları eksin olan tüm eklentileri aynı sürümleri ile yeninde upgrade yapmak, tüm dosyaları yeninde FTP yüklemek olacaktır.
Eksik değildir marezden dolayı dosyalar editlenmiştir. Hash i karşılamıyordur.

Aniden oldu ama, önceden böyle bir hata almıyordum ve eklentiler dışında başka bir değişiklik yapmadım
Bunu başka bir açıklaması yok ne yazık ki, dosyalarınız bir şekilde değiştirilmiş görünüyor, yapılacak işleme ise xenforo ve dosyaları eksin olan tüm eklentileri aynı sürümleri ile yeninde upgrade yapmak, tüm dosyaları yeninde FTP yüklemek olacaktır.

Çözüm
Yaptım ama sorun düzelmedi olarak gözüktü hocam

Bunu çok yönli bir olasılığı yok, kesimlike dosyalarınıza müdahale eden bir yapı var. Bunu sunucu üzerinden yapılan bazı çalışmalarda yapa bilir, eskiden vbulletin bir vürüs vardı bu tarz bir virüs ola bilir. Ancak ben halen hostin biran önce kurtulmanız fikrindeyim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.