Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Dizine ekleme hatası

RON

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
IMG_0530.png

Bu hatanın sebebi nedir? Nasıl düzeltirim?

Bu gibi durumlar aslında bütünü ile bir hata değildir. Bir çoğu sizin tafarınızdan engellene URL içerir ve bunları da bilinçli olarak yaparız. Örneğin konudaki mesajların index almasını istemediğimiz için robots ile yada noindex etiketi ile arama motorlarına bunu belirtiriz. Aram motoru da bak durum bi bilgin olsun der. Ancak dediğim gibi bu aslında bir sorun değil istediğimiz bir düzenlemedir.
Sizde ki hatanın tam olarak ne olduğu resimde göremiyorum yani neden ötürü bu hatayı vermiş bilemiyorum bu yüzden net bir cevapda veremedim. Genel olarak durumu özetledim. Ve ek olarak da bu sitenin durumunu paylaşıyorum sizinle.

google Sayfayı dizine ekleme.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.