Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Developer modunu açınca hata alıyorum.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://toggtr.net/
forum ve admin cp acılmıyor bu hatayı verıyor ana sayfada

Kod:
An exception occurred: [LogicException] Tried to call XF\Extension::resolveExtendedClassToRoot on XF\Mvc\Reply\View, but extendClass was never called on the base class in src/XF/Extension.php on line 302

XF\Extension->resolveExtendedClassToRoot() in src/addons/XenGenTr/ForumistatistikPlus/Listener.php at line 0
XenGenTr\ForumistatistikPlus\Listener::templaterGlobalDataListener() in src/XF/Extension.php at line 81
XF\Extension->fire() in src/XF/App.php at line 2994
XF\App->fire() in src/XF/App.php at line 2212
XF\App->getGlobalTemplateData() in src/XF/App.php at line 2081
XF\App->preRender() in src/XF/Admin/App.php at line 114
XF\Admin\App->preRender() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 397
XF\Mvc\Dispatcher->render() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 60
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2487
XF\App->run() in src/XF.php at line 524
XF::runApp() in admin.php at line 13

Ekli dosyalar

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    68.8 KB · Görüntüleme: 29

Çözüldü Developer modunu açınca hata alıyorum.

eklentilerin hepsini kod yardımıyla devre dısı bırakarak cozume ulastım, ısım bıtıncede eklentılerı yıne aynı kod ıle aktif ettim.

Kod:
$config['enableListeners'] = false;
eklentilerin hepsini kod yardımıyla devre dısı bırakarak cozume ulastım, ısım bıtıncede eklentılerı yıne aynı kod ıle aktif ettim.

Kod:

Çözüm

Kod:
basit ve güzel bir mantık, kodlamanın en güzel yanı da bu, illa ki 2+2=4 olmak zorunda değil :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.