Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Default Tema da Adsense Görünüyor, Diğer Tema da görünmüyor

Linux

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar Google adsense kodunu Reklam yöneticisinden olması gerektiği gibi ekledim.
Reklamlar Default tema da aktif olarak görünüyor, lakin diğer kullandığım tema da görünmüyor.
Default temada da kaynak kodlarını görüntüledim adsense kodları var.
Diğer temada da kaynak kodlarını görüntüledim adsense kodları var.

daha önce böyle bir şey ile karşılaşan oldu mu ?

Biraz bekleyin bakalım, çözülmez ise çözüm üretmeye çalışırız.

Diğer tema dediğiniz alanla reklam yönetici alanından değil de herhangi bir şablona ekleyerek test ettiniz mi?

Hem şablona ekleyerek test ettim hem de reklam yönetici alanından.
2 farklı tema da denedim çalışıyor, lakin istediğim tema da görünmüyor.

Halbuki siteye girerek kaynak kodlara eriştiğimde kodlar görünüyor. Ama reklamlar çıkmıyor o bahsettiğim temamda.

Otomatik reklam birimi ile bu gibi durumlar yaşana biliyor, temayı tanıması, algılaması, konumların belirlenmesi zaman ala biliyor. Bu yüzden bir süre beklemenizde fayda var. Ben bir ara 24 saat beklediğimi bilirim.

Otomatik reklam birimi ile bu gibi durumlar yaşana biliyor, temayı tanıması, algılaması, konumların belirlenmesi zaman ala biliyor. Bu yüzden bir süre beklemenizde fayda var. Ben bir ara 24 saat beklediğimi bilirim.
48 saat bekledim yine sonuç alamadım hocam. Zaten. En son çare buraya yazdım

Garibime giden şey, 2, 3 farklı tema ile denedim reklam çıkıyor. Ama mevcut o tema da çıkmıyor. .

Kanka ben bunu bir farklı tema'da 11 gün boyunca yaşadım... Google yapı değişikliğini falan hemen algılıyor .. İstersen biraz' daha bekle ..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.