Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Cloudflare kendisine göre ikon atıyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Apyazılım

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://xenforo.gen.tr
İstatistik 4.0.5 eklentisinde son yazan yazısının yanındaki icona kafasına göre ikon atamış extra lessden düzenlemeye çalıştım ama kodumu geçersiz kılıp kendi ikonunu ekliyor
css yolu https://cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/font-awesome/4.7.0/css/font-awesome.min.css

Screenshot-20240220014610.png

Orjinal icon kodu : content: "\f3e5"; bu ama cf

CSS:
.fa-mail-reply:before, .fa-reply:before {
    content: "\f112";
}
bunu ekliyor sürekli

extraya yazdığım kod :
CSS:
.xgtForumIstatistik ._xgtIstatistik-satir._xgtIstatistik_miniHeader i  .fa-mail-reply:before, .fa-reply:before {
    font-family: FontAwesome;
    content: "\f3e5";
}

Yardımcı olan herkese teşekkürler şimdiden

Çözüldü Cloudflare kendisine göre ikon atıyor

Test etmedim ama aşağıdaki kodu kullandığınız temanın extra.less şablonuna ekleyip dener misiniz?

Less:
.xgtForumIstatistik {
    ._xgtIstatistik-satir._xgtIstatistik_miniHeader {
        ._xgtIstatistik-satir--sonYazan {
            .fa-reply {
                &:before {
                    font-family: 'Font Awesome 5 Pro';
                    content: "\f3e5" !important;
                }
            }
        }
    }
}
Test etmedim ama aşağıdaki kodu kullandığınız temanın extra.less şablonuna ekleyip dener misiniz?

Less:
.xgtForumIstatistik {
            .fa-reply {
                }
            }
        }
    }
}

Çözüm
Amaç ve olayı tam anlayamadım :) ama istatistik sekme ikonlarını ilgili sekme seçeneklerinden düzenleye bilirsiniz.

Screenshot 2024-02-20 at 12-42-55 Düzenlenen sekme Yeni mesajlar XenGenTr - Türkiye'nin XenFor...png

Less:
.xgtForumIstatistik {
            .fa-reply {
                }
            }
        }
    }
}

Bu kodla düzeldi hocam galiba Font Awesome 5 Pro kaynaklı durum

CSS:
.xgtForumIstatistik ._xgtIstatistik-satir._xgtIstatistik_miniHeader i  .fa-mail-reply:before, .fa-reply:before {
}

Amaç ve olayı tam anlayamadım :) ama istatistik sekme ikonlarını ilgili sekme seçeneklerinden düzenleye bilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 25371
Hocam bu ayarı biliyorum benim dediğim olaysa şu şekilde istatistikde son yazan yazısının yanındaki ikon gözükmüyordu. Sağ tıkla sayfa incelemesiyle kontrol ettiğimde Cloudflare orjinal ikonu devre diışı bırakıp kendisi ikon eklemişti. İkon dosya yoluda forum dosyalarından değil cf dosyalarından geliyordu. Cloudflare ayarlarını kontrol ettiğimde extra bir kural eklememişim. Ama saçma bir şekilde cf kendisi ikon eklemiş

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.