Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Chat yetki sorunu

mrttrm

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar bugün 'yönetim' ekibi yetkilerini düzenlerken sanırım yanlış bir yetki verdim ve Chat Eklentisinde yazılan yazıları bu şekilde yıldızlı olarak görmeye başladım. Daha sonra tüm yetki izinlerini EVET yaptım ama düzelmedi. Konu hakkında bilgisi olan var mıdır?

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    42.8 KB · Görüntüleme: 6
Hangi kullanıcı bunu görüyorsa izinlerden kullanıcıyı aratın bakalım başka bir kullanıcı grubunda kaydı var mı?

Sorun çözülmüştür:

İkincil kullanıcı grupları bölümündeki seçimlerden "Unregistered / Unconfirmed" seçili oldugu için bu hatayı aldıgımı tespit edip düzelttim.

"Unregistered / Unconfirmed"
hocam size tavsiye bu kullanıcı isimlerini düzenleyin kafanız karışmasın..
ben bunu silmiştim guruplardan en sonraki gurup yasaklı bir önceki ziyaretçi.. onu bir tam araştırırsanız isimlendire bilirsiniz.. kafa karışıklığı yapmasın
kayıtsız onaylanmayan üyeliklerin gurubu bu. eger el ile onaylama yapmıyorsanız falan silin gitsin veyada türkçeleştirin. cidden kafa karıştırıyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.