Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çerez Hatası

metalgear

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar bu hata neden gelir_?

Ekran Alıntısı.JPG

aynı gün çerez hatası konusu var sen gelmiş yeni konu açmışsın bana diyorsun ki konuları araştır :)
çerez hatasının sebebini yazdım onu da görmediysen diyecek bişeyim yok.

aynı gün çerez hatası konusu var sen gelmiş yeni konu açmışsın bana diyorsun ki konuları araştır :)
çerez hatasının sebebini yazdım onu da görmediysen diyecek bişeyim yok.
Açtığım konu çözümlendi sen daha ne konuşuyorsun? Çözülen konunun linkini attım bu kadar basit okumak yerine bakmayı da tercih et belki işine yarar. Bu yüzden sinyaller var.

Açtığım konu çözümlendi sen daha ne konuşuyorsun? Çözülen konunun linkini attım bu kadar basit okumak yerine bakmayı da tercih et belki işine yarar. Bu yüzden sinyaller var.
kardeşim allah aşkına lütfen uzak dur gelmişsin bana ders vermeye çalışıyorsun konuyu okumuyorsun anlamıyorsun

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.