Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Bu tablo ne işe yarıyor?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
GB lara ulasmıs durumda boşaltsam sorun olur mu?

xf_search_index

Şu an tam olarak bakamıyorum, ama sanırım kuvvetle ihtimal arama motoru index sayfası. Peki ne doludur içi bakmak gerekli, tahmini geçmiş aramalar, etiketler vs olabilir. Pc geçtiğimde bir göz atarım.

Aramanın çalışması için o tablonun dolu olması lazım. Ama boyutunun o kadar büyük olması normal değil. Tabloyu boşaltıp admin panelde yeniden arama dizinini yeniden oluşturup tablonun boyutuna bakabilirsiniz.

Aramanın çalışması için o tablonun dolu olması lazım. Ama boyutunun o kadar büyük olması normal değil. Tabloyu boşaltıp admin panelde yeniden arama dizinini yeniden oluşturup tablonun boyutuna bakabilirsiniz.

tabloyu bosalttım sonra araclar yenıden yapılandır kısmından arama dızınını yenıden olustur ve ocekı dızını sıl dedım, tablo boyutu yıne aynı oldu 2,5 GB

yalnız 115,000 konu var o yuzden sanırım boyut normal :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.