Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Bu hatalar ne anlama geliyor?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.maxiforum.net
Forumda zaman zaman durup dururken bu sekılde log lar goruyorum, neden olusuyor hata ıcerıgı nedır bılmıyorum ne yapmam gerek ?

Ekli dosyalar

• 01.JPG
    01.JPG
    122.8 KB · Görüntüleme: 18
  • 02.JPG
    02.JPG
    113.6 KB · Görüntüleme: 18
  • 03.JPG
    03.JPG
    124.5 KB · Görüntüleme: 13
  • 04.JPG
    04.JPG
    121.2 KB · Görüntüleme: 12
  • 05.JPG
    05.JPG
    111.3 KB · Görüntüleme: 17
Sunucunuzla iletişime geçip max_connections değerlerini yukarı çektirin. Sunucu taraflı bir sorun.

Merhaba,
Ek olarak hata kodlarını bir kaçını eklerimisin konuya,arama sonuçlarında faydayı oluyor.

Sunucunuzla iletişime geçip max_connections değerlerini yukarı çektirin. Sunucu taraflı bir sorun.
"Merhabalar;

Herhangi bir limit bulunmamaktadır lakin almakta olduğunuz hata kaydını iletebilir misiniz lütfen ?"

seklınde gerı donus olmus ılettım hata kayıtlarını ama ıslem yapacaklarmı bılmıyorum.

Merhaba,
Ek olarak hata kodlarını bir kaçını eklerimisin konuya,arama sonuçlarında faydayı oluyor.
konuyu duzenleme yetkım yok lakın birdahakıne o sekılde eklerım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.