Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü birden admin paneline girememe

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

beybi

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
durduk yere şöyle bir hata aldım admin paneline girmeye çalışırken

Sürüm : 2.0

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.
şöyle bir hata alıyorum neden ola bilir

Sunucu hata kayıtlarında bir hata yoksa bunun bir çok nedeni olabilir. Şablonlara eklemiş olduğunuz bir kod, yüklemiş olduğunuz bir eklenti, sunucu tarafında oluşan bir sorun. Sorunu bulmak için eklentileri tek tek deaktif edip kontrol etmelisiniz. Eklemiş olduğunuz bir kod var ise kaldırıp kontrol etmelisiniz.

sadece kayıt olmuyanlara link göstereme eklentisi var panele giremiyorum onu nasıl devre dışı bıraka bilirim hata kayıtlarına baktım cpanelden bir kaç hata var ama anlamıyorum :/

FTP içerisinde src/config.php dosyasını editör yardımıyla açın ve aşağıdaki kodu ekleyip kayıt edin.

Kod:
$config['enableListeners'] = false;

Hatanın sebebini göremiyoruz neden kaynaklı bilemiyoruz. Yukarıda söylediğim gibi bir çok nedeni olabilir. Tarayıcınızın console alanına bakın bakalım ne hatası basıyor oraya.

Bende de oluyordu bu sorun denildiği gibi kodlarla alakalı ilginçtir ekranda hata görününce adres çubuğuna tıklayıp Entera basınca şifre ekranı geliyordu giriyordum.

Ayrıca admin.php içeriğini kontrol edin boşluk kayma farklı kod olmasın

Kod:
<?php

$phpVersion = phpversion();
if (version_compare($phpVersion, '5.4.0', '<'))
{
    die("PHP 5.4.0 or newer is required. $phpVersion does not meet this requirement. Please ask your host to upgrade PHP.");
}

$dir = __DIR__;
require($dir . '/src/XF.php');

XF::start($dir);
XF::runApp('XF\Admin\App');

içeriği sadece bu şekilde olması lazım.

sorun çözüldü solmaz sayesinde app.php hata yaptımı anladım ve eski kodları tekrar yükledim

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.