Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Bir Web tabanlı Script/Program üretebilseydiniz ismini ne koyardınız?

Ceyda

Banned
Yasaklı
SMS onaylı
Kullanıcı
Mesela Xenforo'yu ele alalım. Yapımcıları isim konusunda nereden ne şekilde esinlenmişlerdir? Half-Life'deki Xen ırkından değil herhalde :) Siz de böyle bir yazılım hayata geçirseydiniz ismi ne olurdu? Pamuk nöronlar başlığa lütfen. :cool:

950.png

Bunun için 5 yıl ekmek yemeden, su içmeden çalışacak bir ekip ve sonra bunu anlatıp reklamını yapacak, neden buna gerek olduğuna kullanıcıyı ikna edecek sabır lazım. Konuyu görünce bu karikatür nereden aklıma geldiyse :)

Optimusforo(kesinlikle hiçbir yerden ilham alınmamıştır tamamen özgündür)

İsim bulma konusunda çok zorlanıyorum bu yüzden xenforogen.tr ye kayıt olurken bile kendi adimla kayıt oldum 😄 yani anlattığın gibi bir proje yapsaydım en baştan vazgecerdim 😁 çünkü bir marka oluyorsun basit gibi gözükse de kolay birşey değil isim bulmak vs veya bana göre öyle 😄

Konu ile alakası yok fakat bir isteğim olacaktı sizden. Sitesizin en altındaki "Herşey Kodlarda Gizli " bu animasyonun aynısını banada yaparmısınız?
- TekBilgin yazacak Solda, Yandaki yazı ise "Teknoloji Her Anlamda Üstünlük Demektir" yazabilirmisiniz?
Şimdiden teşekkür ederim ...
Ceyda Ceyda

Konu ile alakası yok fakat bir isteğim olacaktı sizden. Sitesizin en altındaki "Herşey Kodlarda Gizli " bu animasyonun aynısını banada yaparmısınız?
- TekBilgin yazacak Solda, Yandaki yazı ise "Teknoloji Her Anlamda Üstünlük Demektir" yazabilirmisiniz?
Şimdiden teşekkür ederim ...
Ceyda Ceyda

standard.gif

Çok teşekkür ederim...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.