Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Bildirimlerde konu linki olmaması

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Verwaltung

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

resim örneğinde gösterdiğim gibi bildirimlerde konu linki yok bu hatayı nasıl çözebilirim.

Ekli dosyalar

• 111.jpeg
    111.jpeg
    51.2 KB · Görüntüleme: 16

Çözüldü Bildirimlerde konu linki olmaması

Forumun dilini İngilizceye çevirip bir kontrol edin. Sorun yoksa XF versiyonunuza uygun Türkçe dil dosyası yükleyin.
Forumun dilini İngilizceye çevirip bir kontrol edin. Sorun yoksa XF versiyonunuza uygun Türkçe dil dosyası yükleyin.

Çözüm
Evet ingilizce diline çevirince oluyor. tek fark konu adında link yokta mesajınıza sekmesinde link oluyor.

xenforo versiyon v2.1.10

bu işte biraz acemiyim tam olarak şunu yükle diyeceğin paket varmı. gerçi bu sitede vardır bende aramaya devam ediyorum.

Eyvallah Uğur Bey,,

şuradaki paketi yükledim sonra diğerini sildim oldu. şimdilik sıkıntı görünmüyor.

Bu linki inceleyin

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.