Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Bildirimler ve arama kısmına coin görünümü nasıl eklenir?

Semoizm

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı

DragonByte Shop kullanıyorum ve bu kısma bir market simgesi koyup envanter, sepet ve para miktarı kısa yolu eklemek istiyorum nasıl yapabilirim?​

1644082343347.png

Nasıl yapılır ? Bildirimler ve arama kısmına coin görünümü nasıl eklenir?

Sanırm siz tema düzenleme alanına bakıyorsunuz. Kurulumlar >> XF Seçeneklerine baktınız mı ?
Merhabalar,

Eğer yanlış hatırlamıyorsam o eklentinin kendine ait bir ayarı vardı dediğiniz işlem için. Görünüm ayarlarından eklentiyle ilgili olan kısma girerek oradaki navigasyonu ilgilendiren ve ikonu açmanıza yarayan seçeneği aktif hale getirirseniz bu kısa yolu size sağlayacaktır.

Merhabalar,

Eğer yanlış hatırlamıyorsam o eklentinin kendine ait bir ayarı vardı dediğiniz işlem için. Görünüm ayarlarından eklentiyle ilgili olan kısma girerek oradaki navigasyonu ilgilendiren ve ikonu açmanıza yarayan seçeneği aktif hale getirirseniz bu kısa yolu size sağlayacaktır.
Dediğiniz gibi bir yer ya mevcut değil yada ben bulamadım tema özelliklerine girdiğimde bunlar çıkıyor
1644133388296.png 1644133401987.png

Belki de yanlış bahsetmiş olabilirim ve orada olmayabilir o özellik, eklentinin kendi sekmesinde de olabilir onları incelemeyi denemenizi rica edeceğim.
Maalesef orada da öyle bir seçenek bulunmamakta baya araştırdım. Yapmak istediğim de burada olduğu gibi
1644135340293.png
bu şekilde ayarlamak ama beceremedim ?

Maalesef orada da öyle bir seçenek bulunmamakta baya araştırdım. Yapmak istediğim de burada olduğu gibi
Ekli dosyayı görüntüle 19043
bu şekilde ayarlamak ama beceremedim ?
Drangonbyte eklentilerinden birinin özelliklerinden biri de buydu eminim hatta yapmıştım gayet kolaydı ama şu anda elimde panel olduğu için daha ileri yardımcı olamıyorum maalesef, fakat emin olabilirsiniz muhtemelen Drangonbyte eklentilerinden birinin böyle bir seçeneği vardı.

Drangonbyte eklentilerinden birinin özelliklerinden biri de buydu eminim hatta yapmıştım gayet kolaydı ama şu anda elimde panel olduğu için daha ileri yardımcı olamıyorum maalesef, fakat emin olabilirsiniz muhtemelen Drangonbyte eklentilerinden birinin böyle bir seçeneği vardı.
teşekkürler araştırmaya devam edeceğim

Sanırm siz tema düzenleme alanına bakıyorsunuz. Kurulumlar >> XF Seçeneklerine baktınız mı ?

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.