Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Bildirimler alanında bildirim var görünmesine rağmen bildirim olmaması sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

taya

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
merhaba,
Bazı üyelerde bildirim alanında bildirim mesajı görünüyor fakat tıklandığında hiç bir bildirim gözükmüyor. Dosya sağlık raporunu çalıştırdım bir sorun gözükmüyor. Bunun sebebi ne olabilir acaba!

Bu sorunu biz bir ara çözdük ama nasıl onu hatırlamıyorum @eTiKeT LaDezs LaDezs onlar hatırlayabilir.

Şu an benimde aklıma gelmedi, default temanızda denediniz mi?
Şöyle bir işlem yaptım.
C Panel veritabanında xf_user_alert ve xf_user_alert_optout kısmında boşalt sekmesini tıklayarak tüm verileri temizledim ve bütün bildirimler silindi. Şu an bildirim olmamasına rağmen bildirim varmış gibi yeşil uyarı ışığı gözükmekte. Sorun düzelmedi.

xf_user_alert.PNG

Bir bilgilendirme yapayım. Bu yapılan işlem sonucu bazı üyelerde sorun düzelmiş bazılarında sorun devam etmekte. Sorun tarayıcı kaynaklımı diye test ettiğimde tarayıcı kaynaklı olmadığını tesbit ettim.

Bide demo kullanıcı ve forum adresini eklerseniz canlı olarak görelim ;)

merhaba,
Bazı üyelerde bildirim alanında bildirim mesajı görünüyor fakat tıklandığında hiç bir bildirim gözükmüyor. Dosya sağlık raporunu çalıştırdım bir sorun gözükmüyor. Bunun sebebi ne olabilir acaba!
Merhaba, Tema kaynaklı bir sorun olduğunu biliyorum account_alert diye şablonun içeriğini güncelleyiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.