Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Benzer Konular Eklentisi Seo Alt Üst Etti

Hocam sitem 1 yıllık günlük hiti 3 k ve 3 bin kullanıcısı bulunuyor. Ortalama sitede kalma oranı 7 dakika.
Herhangi bir Sunucu taşıma işlemi yada Hosting değiştirme işlemi yaptınızmı ? Yaptıysanız Optimiazyondan etkilenmiş olabilir.Oda değilse tam olarak bilmiyorum.

Herhangi bir Sunucu taşıma işlemi yada Hosting değiştirme işlemi yaptınızmı ? Yaptıysanız Optimiazyondan etkilenmiş olabilir.Oda değilse tam olarak bilmiyorum.
Yapmadım hocam sadece eklentiyi kurdum sonra sıralamalarıma baktım birden çoğu düşmüş baya araştırdım çözemedim. Daha sonra yapay zekaya sitemde yaptığım değişiklikleri yazdım, kodları paylaştım falan search console verilerini paylaştım, o da bana bu eklentinin hem fayda hem de zarar getirebileceğini yazdı. Bahsettiğim googlenın anahtar kelime spamı olarak algılayabileceğini yazdı.

Eğer sizin sitenize faydalıysa mutlaka kullanmaya devam edin ancak dediğim gibi benim sitemde olumsuz sonuç verdi.

Ads varsa ondan dolayı ihlal olabilir. Eklentiyi ben kullanıyorum bu türden bir sorun hissetmedim. Her zaman trafiği kontrol ederim.
.. benim sitemde olumsuz sonuç verdi.
Bu mümkün değil. Öyle olsaydı herkesin sitesinde olumsuz olurdu..

Ads varsa ondan dolayı ihlal olabilir. Eklentiyi ben kullanıyorum bu türden bir sorun hissetmedim. Her zaman trafiği kontrol ederim.

Bu mümkün değil. Öyle olsaydı herkesin sitesinde olumsuz olurdu..
Aynen.

Hocam ben Ugur Ugur hocamın bir çok eklentisini kullandım. Seo hiç bir zararı yok. Aksine yarar sağladı. Benim sitemde yeniyken emledin.

Hocam sitenizin sıralamalarının 3 den 70 e kadar gerilediğini söylüyorsunuz ve bunu 1 eklentiye bağlıyorsunuz. Bana kalırsa alakası yok :) toxic link saldırısı yapılmış olabilir diyeceğim fakat onunda bu kadar etkileyeceğini sanmıyorum. Bence sorunu başka yerde arayın 1 yıllık site 1 eklentiyle bu hale gelmesi absürt

Arkadaşlar dediğim gibi sadece benim sitemde gözlemlediğim etkisi bu oldu. Sizlerin sitesine faydası varsa kullanın tabiki...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.