Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Benzer Konu Başlığını Gösteren Eklenti var mı?

Danci2020

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar,

Mesela dielim yeni bir konu başlığı açmak istediğimizde başlığı yazdıktan sonra benzer başlıkları sıralı şekilde gösteren bir eklenti var mı? 3-4 yıl önce bir arkadaş kurmuştu eklentinin adını hatırlayamadım. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir?

Benzeri başlıkları yazdığında o başlıkta konu olduğunu gösteriyordu.

Nasıl yapılır ? Benzer Konu Başlığını Gösteren Eklenti var mı?

Merhaba Arkadaşlar,

Mesela dielim yeni bir konu başlığı açmak istediğimizde başlığı yazdıktan sonra benzer başlıkları sıralı şekilde gösteren bir eklenti var mı? 3-4 yıl önce bir arkadaş kurmuştu eklentinin adını hatırlayamadım. Umarım kendimi ifade edebilmişimdir?

Merhaba Arkadaşlar,

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.