Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Begen butonu ekleme

aga_0074

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
önceleikle geceniz iyi haneniz bereketli olsun...degerli hocalarım dostlarım Begen butonu eklemek istiyorum şöyle güzel gösterişli ama kabak gibi götünmüyecek bir begeni butonu koymak istiyorum ne yapmam lazım ve nerelerden bu butınu ekleye bilirim...panelde ama nerede ?? siz değerli ustalarımdan yardım bekliyorum....şimdiden yardımlar için çok teşekkür ediyorum...ben i idare edi ustalar arada konu açıp geliyorum...kusurum affola..bilmediğimdendir...

benim anlayacağım şekilde açıklamalı yaparsanız sevinirm....saygılar....

Merhaba, beğen butonu zaten otomatik çıkıyor konularda ve mesajlarda, siz nasıl bir şey istiyorsunuz ki anlamadım? biraz açın lütfen.

Bende Anlayamadım Ama Beğen Tuşuna Farklı Emojiler Eklemek İstiyorsan.
AdminCP>BB Kodu Ve İçerik>Tepkiler>Sağ Üst Köşe Tepki Ekleden Ekliyebilirsin.

Bende Anlayamadım Ama Beğen Tuşuna Farklı Emojiler Eklemek İstiyorsan.
AdminCP>BB Kodu Ve İçerik>Tepkiler>Sağ Üst Köşe Tepki Ekleden Ekliyebilirsin.
Merhaba, beğen butonu zaten otomatik çıkıyor konularda ve mesajlarda, siz nasıl bir şey istiyorsunuz ki anlamadım? biraz açın lütfen.
her iki dostuma da çok teşekkü ederi hürmetler saygılar..sayenizde bie yeri daha öğrenmiş oldum...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.