Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret Aylık Tıklanma 50,000 - Gösterim 1,5 Milyon Tekil 2000+ Jenerik isimli siteden Footer Link ve Tanıtım Yazısı!

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı

Sizde sitemize reklam verebilir site ya da firmanızı kitlelere ulaştırabilirsiniz.​

• Tanıtım Yazısı:
    Tanıtım yazısı sizin tarafınızdan yazılır/yazdırılır ve bize iletilir, bu yazı sitemize süresiz olarak kalır, yazınıza 2 adet URL-Link ekleme hakkınız bulunur ve bu linkler dofollow olarak verilir. Yazı ve sektör kurallarımıza uygun ise yazınızı uygun gördüğümüz kategoride yayınlarız. Bu işlemin ücreti 1,000 TL’dir.
  • Footer Link:
    Sitemizin en alt kısmına linkiniz dofollow olarak eklenir, ve bu link tüm sayfalarda görünür, ortalama 100k ya yakın içeriğimiz olduğu için ortalama 100k sayfadan link almış olursunuz. Bu işlemin ücreti 3 Aylık 4,500 TL – 6 Aylık ise 8,000 TL dir.
  • Konu içi Banner:
    468*60 ölçülerindeki reklam banner’iniz içerik sayfasının (tekil konu/yazı sayfası) en üstünde, ortasında ya da en altında gösterilir. (tercih size bağlı) Bu işlemin ücreti 1 Aylık 1,500 TL – 3 Aylık ise 4,000 -6 Aylık 7,000 TL dir.
  • Ana Sayfa Banner:
    728*90 Reklam banner’iniz ana sayfada gösterilir. Bu işlemin ücreti 1 Aylık 1,000 TL – 3 Aylık 2,500 – 6 Aylık 5,000 TL dir.
Site İstatistiklerimiz Şu Şekildedir:
  • Günlük tekil ziyaretçi (tamamen organik) 2000-2500 arası.
  • Sitemizdeki toplam içerik sayısı (01.04.2024) 65,000 yazı.
  • Google aylık gösterim: 1,5 Milyon
  • Google aylık tıklanma: 60,000
Site alanında lider rakipsiz jenerik bir isme sahiptir. Forum DEĞİL Blog'tur.
Site url si ve istatistikleri için PM isteyiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.