Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Avatar yükleyince bozuluyor

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

SouLW3

xFanatik
Kullanıcı
merhablar ne yaptıysam olmadı avatar boyutunu büyültüyorum eyvallah 150x200 yapıyorum ama 130x150 bir avatar yüklesemde zoom yapıyor sanki tam oturtmuyor oraya görntüsünü bozuyor nasıl yapabilirim? Aşağıdaki kodları kullandım avatar alanı büyüdü ama yüklediğim resimler bozuluyor width 150 height oto yaptım olmadı 200 yaptım olmadı sanki farklı birşey var

Kod:
.thread_view .messageList a.avatar img,
.thread_view .quickReply a.avatar img,
.conversation_view .messageList a.avatar img,
.conversation_view .quickReply a.avatar img,
.sfreview_view .messageList a.avatar img,
.sfreview_view .quickReply a.avatar img
{
    width: 142px;
    height: auto;
}

.messageUserInfo
{
    width: 170px !important;
}

.message .messageInfo,
#QuickReply
{
    margin-lef

Bu şekilde yapamazsınız zaten. Bununla ilgili bir anlatım yapıyorum şimdi. Linkini eklerim konuya.

Bu şekilde yapamazsınız zaten. Bununla ilgili bir anlatım yapıyorum şimdi. Linkini eklerim konuya.
merhaba avatar boyutlandırma olayını yaptım fakat bir sorum daha var şimdi ben postbiti büyüttüm birazda bu üye rankları solda kaldı onları ortalama ihtimalim varmı ? ismimi ortaladım bu kod ile .messageUserBlock a.username { text-align:center;}
ama onun altında administrator yazan yeri ortalayamıyorum

resimde gözüken yeri nasıl ortalarım? birde onun altında yazan site yetkilisi yeri nasıl düzenleyebilirim sizdeki gibi biraz daha kalınlaştırmak istiyorum ve başka yazılar yazmak istiyorum

Ekli dosyalar

• 123123123123.png
    123123123123.png
    32.5 KB · Görüntüleme: 4
netr0n netr0n birde aynı resimde avatarın kenarları turuncu o turuncuları nasıl kaldırabilirim veya rengini değiştirebilirim? şu postbitti bi editleyemedim yahu :) bence forumda en önemli yer postbit :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.