Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Attachment Store Eklentisi FTP hatası

AzeHTT

Kullanıcı
Kullanıcı
Selam Arkadaslar şöyle bir sorun var sitemde Hosting hizmeti 10 mb yukarı dosya yükleme işini engelliyor,o yüzden baska bir hosting daha aldım ve Attachment store ekletisini kurdum şimdi bu ekletinin böyle bir özelliği var ftp ayarlarini yapıyorsun dosya upload ederken diğer aldigim hostinge yüklüyor ama ben ftp ayarlarini yapdim dosya upload oluyo amma birisi indirmek istediginde hata veriyor,dosya limiti yok upload oluyor,hostingin kendi ftp-sine bakıyorum ve dosyanın upload olduğunu bile görüyorum tek bir hata indirme butonuna basinca oluyor sorun nedir? yardim ederseniz sevinirim

Birinci resimde hata aldığım sayfa ikinci resimde ftp-de dosya yukleniyor amma download yapınca hata sayfa bulunamadi diyor anlamadim.bir türlü

Görmeden ne yazık ki net birşey diyemiyorum sanki rewrite ayarları bozuk gibi görünüyor 404 vermiş.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.