Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Arkadaşlar kurulum hatası.

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

ffa3

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Arkadaşlar kurarken bu hatayı alıyorum begin installation a basıyorum

Ekran Görüntüsü (36).png

Sonra bu hatayı alıyorum

Ekran Görüntüsü (37).png

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (36).png
    Ekran Görüntüsü (36).png
    44.9 KB · Görüntüleme: 3
proc_open ve popen fonksiyonları kapalı olursa mail işlemlerin de resim yükleme işlemlerinde sorunlar yaşarsınız. Diğer sorunu aşmak için explorer veya firefox ile kurulumu başlatın bakalım aynı hatayı verecek mi?

proc_open ve popen fonksiyonları kapalı olursa mail işlemlerin de resim yükleme işlemlerinde sorunlar yaşarsınız. Diğer sorunu aşmak için explorer veya firefox ile kurulumu başlatın bakalım aynı hatayı verecek mi?
Hocam teşekkür ederim cevaplarınız i.in 2 sorum var
1-proc_open ve popen fonksiyonlarını nasıl açabilirim
2-kullanıcılar operadan girse 2. görseldeki hatayı alır mı?

Hocam teşekkür ederim cevaplarınız i.in 2 sorum var
1-proc_open ve popen fonksiyonlarını nasıl açabilirim
2-kullanıcılar operadan girse 2. görseldeki hatayı alır mı?

Sunucu yöneticiniz ile iletişime geçmelisiniz ve tavsiyem belirtilen fonksiyonların tümü açtırmanız yönündedir...

Hocam explorer dan kurulumu yaptım fakat opera dan registere basıyorum bu hata cıkıyor sadece register değil her yerde cıkıyor operda bunu nasıl düzeltebiliriz?​

Son düzenleme:
Kapali olan fonksiyonlar nedeniyle hata aliyorsun
Paylasimli hostingte xenforo 2 kurmak,hata almadan kullanmak neredeyse imkansiz.
Kendinize kucuk vps sunucu almalisiniz.

F ffa3 bu kadar kişi yazılımınızın gereksinimlerini karşılayacak "önemli" fonksiyonlarınızın kapalı olduğunu ve açtırmanız lazım diyor. Siz yine aynı şeyleri söylüyorsunuz. Kısa ve net cevap veriyorum: O fonksiyonlar açılmaz ise, forumunuzu sağlıklı çalıştıramazsınız. Başka da çözümü YOK!

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.