Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Arka Plana Müzik Ekleme

aslanbey

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar Xenforo Gen Tr Ailesi

ben forumuma girildiğinde otomatik olarak şarkı çalmasını istiyorum, birkaç yere baktım ama çalışmadı kodlar bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekkür ederim:).

PAGE_CONTAINER şablonunuza ekleyin.
CSS:
<iframe width="560" height="315"
src="https://www.youtube.com/embed/videoID?autoplay=1" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Otomatik olarak başlamıyor , auto kodunu çektiğinde sitenin an altında müzik geliyor

Otomatik olarak başlamıyor , auto kodunu çektiğinde sitenin an altında müzik geliyor
otomatik başlatma kodunu beraberinde vermiş.. bazen tarayıcılara ayar yapmak gerekiyor.. otoplay cihazdaki tarayıcılara göre değişe biliyor.. burada geçen seneden kalma bir konusu olacaktı biraz arattırın arştırın bulursunuz gerilerde kalmıştır..

autoplay çalmasını çoğu tarayıcı kabul etmiyor artık olmaması tarayıcınızdan kaynaklı

otomatik başlatma kodunu beraberinde vermiş.. bazen tarayıcılara ayar yapmak gerekiyor.. otoplay cihazdaki tarayıcılara göre değişe biliyor.. burada geçen seneden kalma bir konusu olacaktı biraz arattırın arştırın bulursunuz gerilerde kalmıştır..
autoplay çalmasını çoğu tarayıcı kabul etmiyor artık olmaması tarayıcınızdan kaynaklı
Bilgi için teşekkürler , çalıştığını başka bir tarayıcıda gördüm. Herşey için teşekkürler :)

Bilgi için teşekkürler , çalıştığını başka bir tarayıcıda gördüm. Herşey için teşekkürler :)
önemli değil bilgi paylaşmak için vardır.. sorunlarınız oldukca yeni konu başlık altında paylaşın... sorun yaşamayanlar yaşadıklarında ne yapacağını bilsinler bu tür açıklama çözümlerle..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.