Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Alıntılardaki daha fazlası için tıkla yazısı Hk?

imfa

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Selamun aleykum, şimdi şöyle bir sorunum var. BBCode içindeki alıntı butonuna basıp metin girdiğim zaman (daha fazlası için tıkla) yazısı geliyor. Burada bir ayet veya hadis paylaşıyorum ama bu çok kötü bir durum oluşturuyor. Şimdi 2 farklı alıntı sistemi var bbcode icinde;
1.si cevapla tuşuyla oluşan ve alıntının üst kısmında yazarın ismi olan tıklayınca asil metine götüren forum sisteminin klasik alıntı kodu
2.si de BBCode üzerinde yazı yazarken basılan salt alıntı kodu var. Bunun ikisini ayıramaz mıyız? Yani BBCode içerisinde boş alıntı koduyla yazılan alıntılarda sınır olmasın. Daha fazlası için tıkla yazısı gelmesin ama cevapla tuşuyla başka mesajları kopyalayan alıntı kodunda kısaltma yapıp tıkla bölümü gelsin. Bu mümkün mü?

Selamun aleykum, şimdi şöyle bir sorunum var. BBCode içindeki alıntı butonuna basıp metin girdiğim zaman (daha fazlası için tıkla) yazısı geliyor. Burada bir ayet veya hadis paylaşıyorum ama bu çok kötü bir durum oluşturuyor. Şimdi 2 farklı alıntı sistemi var bbcode icinde;
1.si cevapla tuşuyla oluşan ve alıntının üst kısmında yazarın ismi olan tıklayınca asil metine götüren forum sisteminin klasik alıntı kodu
2.si de BBCode üzerinde yazı yazarken basılan salt alıntı kodu var. Bunun ikisini ayıramaz mıyız? Yani BBCode içerisinde boş alıntı koduyla yazılan alıntılarda sınır olmasın. Daha fazlası için tıkla yazısı gelmesin ama cevapla tuşuyla başka mesajları kopyalayan alıntı kodunda kısaltma yapıp tıkla bölümü gelsin. Bu mümkün mü?

Kısa ve net; Hayır. :)

[QUOTE="netr0n, post: 30046, member: 3"
Cevaplaya basınca yukarıdaki kodu oluşturuyor.
Bbcode den altı yapınca ise alttaki kodu veriyor.
[QUOTE

Bu ikisini belki ayrıştırabiliriz diye düşündüm

Maalesef ikisi de aynı mantıkta çalışıyor aynı yapıyı kullanıyor.

Maalesef ikisi de aynı mantıkta çalışıyor aynı yapıyı kullanıyor.
Peki hocam alıntı kutusu gibi yeni bir bbcode butonu koyamaz miyiz? Kod ekleme butonları var da onlar benim yapmak istediğim şeye gitmiyor bide 2 aşamalı kullanıcılar da uğraşmaz. Üzerinde de kod yazıyor vb. Buna benzer bir şey ekleyemez miyiz?

Şu konu belki işinizi görür.

Te
Şu konu belki işinizi görür.

Teşekkürler hocam bunu görmemiştim en yakın zamanda deneyeceğim inşallah

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.