Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Adsense İlgili Arama Reklamlarınız Açık Mı ?

karalardanbiri

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, sitelerinizde sayfa içi biçimler sekmesinde bulunan "ilgili arama" reklamları açık mı ? Açık ise veya deneyimlediyseniz tecrübeleriniz nelerdir ?

Benim tecrübem tbm'yi bir hayli düşürdüğü yönünde..

IMG_20240314_080024.jpg

Evet degişti ve değişmeyede devam ediyor hocam. Benim uzun zamandır sorunum var. Tıklama siliyor. Kafam almadı bu işi... Oyüzden kendi haline bıraktım...

Evet degişti ve değişmeyede devam ediyor hocam. Benim uzun zamandır sorunum var. Tıklama siliyor. Kafam almadı bu işi... Oyüzden kendi haline bıraktım...
bende memnun değilim adsenseden böyle giderse reklamsız temiz foruma çevirecem benim siteyide .

Valla
bende memnun değilim adsenseden böyle giderse reklamsız temiz foruma çevirecem benim siteyide .
Valla hocam 2 haftadır tıklamaları siliyor. Politika ihlali vs de yok. Gerek Türkiye gerek KKTC gerekse başka ülkelerden gelen Tıklamaları siliyor. Hayır neye dayanarak bunu yapıyor çözemediğim. Reklam yerlerini de değiştiriyorum ama sonuç aynı. Bunun bi çözümü olmalı biz bi yerde yanlış mı yapım anlamadım.

Bende kaldırmayı düşünüyorum, hiç kazsnç vermiyor. Verdiği gibi javascprint kodu siteyi yavaşlatıyor.
Hayır önceden böyle değildi ortalama aylık 3-4 bin bandında geziyordum ama son 2-3 haftadır baya baya düştü galiptir tıklama siliyor denk geliyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.