Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
[AddonsLab] DM izinleri - Conversation Permissions - TÜRKÇE

XF 2.1 Eklenti [AddonsLab] DM izinleri - Conversation Permissions - TÜRKÇE 1.3.1

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

[AddonsLab] DM izinleri - Conversation Permissions - TÜRKÇE - DM göndermek,yanıtlamak,okuma için mesaj sayısına dayalı sistemi ve DM saklama kutusu

[AddonsLab] DM izinleri - Conversation Permissions
Eklenti DM sistemi için çeşitli gelişmelere ve izinler eklemektedir. Bu sayede istediğini kullanıcı grubu için istediğiniz şekilde DM izinleri atayabilirsiniz.​

Eklenti özellikleri
DM Oluşturmak için en az mesaj sayısı​
DM Yanıt vermesi için...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

eTiKeT™ eTiKeT™ hocam konuşma kotası 1 giriyorum ama sınır olmuyor tekrar tekrar dm başlatabiliyorum. Veya alabiliyorum yani sanırsam tam çalışmıyor.

aynen bendede sınırı 3 yapmama rağmen 4-5-6 gidiyor mesaj ya da alıcı sayısı.

Ekelenti artık ücretli olarak satılıyor,ne yazık ki güncelleyemiyoruz. Dilerseniz ücretli versiyonuna bir göz atınız.

Ekelenti artık ücretli olarak satılıyor,ne yazık ki güncelleyemiyoruz. Dilerseniz ücretli versiyonuna bir göz atınız.
hocam bahsettiğiniz eklenti bu mu ?

kurulumunda şöyle bir hata alıyorum

Bu işleme devam edebilmeniz için aşağıda belirtilen sorun(ların) çözülmesi gereklidir.:
  • [AL] Conversation Permissions requires [AL] Core Package 1.0.7+.

Edit:

çözüldü.

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.